Svetainės struktūraGrįžti į pradinį puslapįENPaieška

Kokybės politika

 
Pradžia  Pradžia   Pradžia   Kodėl mes   Pradžia   Kokybė   Pradžia   Kokybės politika

MISIJA

Kurti ir vystyti saugią viešojo administravimo telematinių paslaugų infrastruktūrą Lietuvoje, užtikrinti valstybės informacinių išteklių apsaugą ir patikimą e. valdžios paslaugų teikimą augant jos brandai, padėti užtikrinti visuomenės saugumą, sklandų bendradarbiavimą su Europos Sąjungos valstybių narių institucijomis.


VIZIJA

Tapti pagrindiniu valstybės viešojo administravimo sektoriaus telematinių paslaugų teikėju, užtikrinančiu saugų ir efektyvų visų viešojo administravimo institucijų elektroninių ryšių ir susijusių paslaugų poreikių tenkinimą, valstybės informacinių sistemų ir registrų sąveikumą Lietuvos ir Europos Sąjungos elektroninėje erdvėje.


TIKSLAI

Teikti duomenų perdavimo paslaugas viešojo administravimo institucijų žinybiniams tinklams, valstybės informacinėms sistemoms ir registrams.

  • Teikti specialios paskirties operatyvaus radijo ryšio paslaugas Lietuvos tarnyboms, kurioms reikia saugaus ir operatyvaus radijo ryšio.
  • Teikti ISA programos paslaugas Lietuvos viešojo administravimo institucijoms.
  • Teikti duomenų pardavimo su žyma "Riboto naudojimo" paslaugas tarp Lietuvos viešojo administravimo institucijų ir su ES institucijomis.
  • Teikti kolektyvinės apsaugos nuo grėsmių iš viešųjų tinklų paslaugas.
  • Teikti tapatybės nustatymo ir tapatybės liudijimo elektroninėje erdvėje paslaugas.
  • Teikti viešojo administravimo IT infrastruktūros paslaugas.

 

Pagrindinis VĮ "Infostruktūra" kokybės vadybos sistemos dokumentas - Kokybės ir informacijos saugos vadovas.